Volg ons op Facebook

Handboogschieten

Nieuwsoverzicht / EK Jeugd Patras (Griekenland)

26/06/2018

Na de geslaagde uitzending naar Rovereto begeeft ons jong talent zich richting het Griekse Patras.

Onze delegatie bestaat uit:

  • Recurve junior mannen: CROES Quentin, DE SMEDT Jarno, VANHAEREN Maarten
  • Recurve cadet mannen: CARBONETTI Theo, MARKEY Pieter, ROOS Senna
  • Recurve cadet vrouwen: STEYNEN Lotte
  • Compound cadet mannen: OSNOWSKI Sébastien

Al dit jong geweld wordt begeleid door volgende (jeugd) coaches: RONSSE Marc, NOTENBOOM Francis en VAN DE VEN Ronny.

Dinsdag 26/06

Officiële training

woensdag 27/06: Kwalificaties

Recurve heren Junioren:

  • Quentin 17de plaats met een score van 639 punten
  • Jarno 25ste plaats met een score van 634 punten
  • Maarten 38ste plaats met een score van 619 punten

Revcurve heren cadet

  • Senna 4de plaats met een score van 668 punten
  • Theo 21ste plaats met een score van 647 punten
  • Pieter 52ste plaats met een score van 621 punten

Recurve dame cadet

  • Lotte 55ste plaats met een score van 621 punten

Compound heren cadet

  • Sébastien 3de plaats met een score van 689 punten.


donderdag 28/06: eliminaties

Recurve heren junioren

Quentin

  • 1/24ste finale uitgeschakeld door de Italiaan Musolesi na Shoot off in het voordeel van de Italiaan.

Jarno

  • Verslaat de Brit Wise in de 1/24ste finale met een score van 7/3
  • Verslaat in de 1/16de finale de Nederlander Wilthagen (8ste kwalificaties) met een score van 6-4.
  • Verliest in de 1/8ste finale tegen de Spanjaard Cavanillas (9de kwalificaties) met een score van 4-6.

Maarten

  • Verslaat in de 1/24ste finale de Fransman Kardacz met een score van 6-4.
  • Verliest tegen de Pool in de 1/16de finale tegen de Pool Kasprowski met score van 4-6.

Recurve heren cadet

Senna

  • Heeft bye's tot de 1/16de finale
  • Wint in de 1/16de finale tegen de Spanjaard Garcia met een verpletterende score van 1-7.
  • In de 1/8ste finale gaat hij verder op hetzelfde elan en verslaat hij de Brit Thomson met een score van 6-0
  • In de kwartfinale moet hij jammer genoeg de duimen leggen tegen de Bulgaar Banchev Ivan met een score van 4-6.

Théo

  • 1/24ste finale uitgeschakeld tegen de Slovaak Christopoulos met een score van 1-7.

Pieter

  • Verslaat in de 1/48ste finale de Kosovaar Dvorani met een score van 7-1
  • Komt in de 1/24ste finale uit tegen de Turk Gurkan. Jammer genoeg beiden gediskwalificeerd wegens niet invullen van de totaalscore.


Recurve dames cadet

Lotte

  • Uitgeschakeld in de 1/24ste finale door de Italiaanse Hervat met een score van 1-7.


Compound heren Cadet

Sebastien

  • 1/16ste finale bye
  • wint de 1/8ste finale met een score van 146 tegen 141 punten tegen de Duitser Kiehl
  • Verslaat in de kwartfinale de Est Jaatma met een score van 143 tegen 141 punten.
  • Verliest de halve finale tegen de Deen Bjarnarson met een score van 140 tegen 147 punten
  • Komt uit in de bronzen finale tegen de Italiaan Angeli.

Team matches:

Recurve Heren Junioren

  • Verslaan Spanje in de 1/8ste finale met een score van 6-0.
  • Verliezen tegen Turkije met 6-0 in de kwartfinale.

Recurve Heren Cadet

  • Verliezen in de 1/8ste finale met de score van 5-6 na shootoff van 27 tegen 26 punten in het voordeel van Polen.

Recurve cadet mixed team (Senna en Lotte)

  • Komen in de 1/12de finale uit tegen Nederland.

Youth Olympic Qualifying Tournament (kwalificaties)

  • Senna 1ste plaats
  • Theo 7de plaats
  • Pieter 33ste plaats
  • Lotte 32ste plaats

Youth Olympic Qualifying Tournament (eliminaties)

Senna

  • Verslaat in de 1/16de finale de Zwitser Chabin met 6-0.
  • Verslaat in de 1/8ste finale de Moldaviër Trosteanetchi met een score van 7-1.
  • In de kwartfinale wint hij van de Wit-Rus Andryanau met een score van 6-4.
  • Wint de halve finale met 7-3 tegen de Sloveen Jager (Ticket binnen).
  • Wint de gouden finale met 7-1 tegen de Brit Thompson.

Pieter

  • Wordt in de 1/24ste finale uitgeschakeld door de Zwitser Chabin met een score van 3-7.

Theo

  • Verslaat in de 1/16de finale de Tschech Besta met een score van 6-2.
  • Verslaat in de 1/8ste finale de Brit Reid Jacob met een score van 6-5.
  • Theo verliest de kwartfinale tegen de Spanjaard Solera met een score van 4-6.

Lotte

  • Verliest haar 1/24ste finale tegen de Cypriotische Apraxina met een score van 6-4.


Volg onze deelnemers via onderstaande links.

Programma

Resultaten



Contactgegevens

Vorselaarsebaan 60
2200 Herentals
Belgie
Tel 014/86.93.87

© Handboogliga 2018 - 2018

Disclaimer
Beheer

Website by Brainlane