Volg ons op Facebook

Handboogschieten

Nieuwsoverzicht / *Update* European Grand Prix Boekarest

12/04/2019

Afgelopen maandag vertrok onze Belgische delegatie richting de Grand Prix te Boekarest (Roemenië). In totaal nemen er niet minder dan 417 schutters uit 42 landen deel. Tijdens dit tornooi worden eveneens de laatste quotaplaatsen verdeeld voor de European Games te Minsk.

De Belgische delegatie is als volgt samengesteld:

  • Recurve heren team: Ben Adriaensen, Roos Senna, Kurt de Backer en Jarno De Smedt
  • Compound heren team: Kools Jonathan, Depoitier Julien
  • Compound dames team:Lena Meynen Degryse en Sarah Prieels
  • Recurve dames: Kusniruk Olena, Charlotte Destrooper
  • Omkadering: Francis Notenboom, Wittingham Allistair

Kwalificatie - Eliminaties

Recurve heren:

  • Ben Adriaensen:
    kwalificatie: 24ste plaats
    Eliminaties: 1/48ste finale verloren tegen Oostenrijker Dominik Irrash (6-4)

  • Roos Senna
    kwalificatie: 34ste plaats
    Eliminaties: 1/48ste finale gewonnen tegen Spanjaard Sanchez (1-7)
  • 1/24ste finale verloren tegen Zwitser Rufer Thomas (7-3)
  • Kurt de Backer
  • kwalificatie: 34ste plaats
  • Eliminaties: 1/48ste gewonnen tegen de Klein Joe (Lux) (7-3)
  • 1/24ste finale verloren tegen de Rus Artem (6-0)
  • Jarno De Smedt
  • kwalificatie: 61ste plaats
  • Eliminaties:1/48ste finale gewonnen tegen Jeff Henkels (Lux) (7-1)
  • 1/24ste finale gewonnen tegen de Oekraïner Heorhiy (2-6)
  • 1/16de finale gewonnen tegen de Fin Olavi (6-5 via Shoot-off)
  • 1/8ste finale verloren tegen de Fransman Chirault Thomas die 4des stond in de kwalificaties (0-6)
  • Team (Ben, Kurt en Senna)
  • kwalificatie: 11de plaats
  • Eliminaties:1/8ste finale verloren tegen het Duitse Team (3-5)
  • Mixed team

Compound heren:

  • Kools Jonathan
  • kwalificatie: 29ste plaats
  • Eliminaties: 1/48ste finale gewonnen (bye)
  • 1/24ste finale verloren tegen Cyprioot Diomidis (143-143 ==> shoot-off 10 - x)
  • Depoitier Julien
  • kwalificatie: 21ste plaats
  • Eliminaties: 1/48ste finale gewonnen (bye)
  • 1/24ste finale gewonnen tegen de Roemeen Ovidiu (147-139)
  • 1/16de finale verloren tegen de Fransman Alexis (144-146)

Compound dames:

  • Lena Meynen Degryse
  • kwalificatie: 19de plaats
  • Eliminaties:1/24ste finale gewonnen tegen Roemeense Madalina (141-139)
  • 1/16de finale gewonnen tegen Britse Lucy (142-141)
  • 1/8ste finale verloren tegen de Italiaanse Marcella, 3des in kwalificatie (144-141)
  • Sarah Prieels
  • kwalificatie: 6de plaats
  • Eliminaties: 1/24ste finale gewonnen (bye)
  • 1/16de finale gewonnen tegen de Italiaanse Viviana (142-143)
  • 1/8ste finale verloren tegen de Russische Diana (146-142)
  • Mixed Team

Recurve dames:

  • Kusniruk Olena
  • kwalificatie: 79ste plaats
  • Eliminaties:1/48ste finale gewonnen tegen de Zweedse Elin (6-4)
  • 1/24ste finale verloren tegen de Spaanse Monica (7-3)
  • Charlotte Destrooper
  • kwalificatie: 58ste plaats
  • Eliminaties:1/48ste finale gewonnen tegen de Spaanse Mirene (3-7)
  • 1/24ste finale gewonnen tegen de Estse Reena (6-5 met Shoot-off)
  • 1/16de finale verloren tegen de Russische Svetlana (6-2)

Programma:

Dinsdag 9 april: Officiële training en openingsceremonie in de voormiddag; gevolgd door kwalificatieronde (compound) en eerste individuele wedstrijden in de namiddag.

Woensdag 10 april: Recurve kwalificatieronden (mannen en vrouwen sessies) en eerste individuele wedstrijden.

Donderdag 11 april: individuele eliminaties (ochtend); Quota-tornooi en mixt team-eliminaties (middag).

Vrijdag 12 april: Team en Individuele Eliminaties (tot de halve finales).

Zaterdag 13 april: Team- en individuele finales


Volg alle resultaten live via volgendelink

Contactgegevens

Vorselaarsebaan 60
2200 Herentals
Belgie
Tel 014/86.93.87

© Handboogliga 2018 - 2019

Disclaimer
Beheer

Website by Brainlane