Volg ons op Facebook

Handboogschieten

Nieuwsoverzicht / Grand Prix Legnica (Polen)

24/04/2017

Deze week vindt de Grand Prix van Legnica (Polen) plaats. 10 Belgische schutters (Ackx Enzo, Adriaensen Ben, Berx Jordy, Claesen Jessica, Kools Jonathan, Kools Reginald, Meynen Degryse Saskia, Prieels Sarah, Smets Sophie, Thiry Nico) zullen hun beste beentje voor zetten.

Mis zeker niets van deze internationale wedstrijd via volgende kanalen:


Nico Thiry (Recurve Heren Senioren)

  • Kwalificaties: 639 punten (18de van 56 deelnemers)
  • 1/24ste finale: 6-2 gewonnen tegen Dubasak Marek (SVK)
  • 1/16de finale: 5-6 (10-7) verloren tegen Henckels Jeff (LUX)

Ben Adriaensen (Recurve Heren Senioren)

  • Kwalificaties: 633 punten (26ste van 56 deelnemers)
  • 1/24ste finale: 6-2 gewonnen tegen Marcinkiewicz Robert (POL)
  • 1/16de finale: 1-7 verloren tegen Dolzhinov Erdem (RUS)

Smets Sophie (Recurve Dames Senioren)

  • Kwalificaties: 588 punten (20ste van 33 deelnemers)
  • 1/24ste finale: BYE
  • 1/16de finale: 3-7 verloren tegen Longova Alexandra (SVK)

Kools Reginald (Compound Heren Senioren)

  • Kwalificaties: 683 punten (10de van 41 deelnemers)
  • 1/24ste finale: BYE
  • 1/16de finale: 146-137 gewonnen tegen Dimitriadis Diomidis (CYP)
  • 1/8ste finale: 142-141 gewonnen tegen Szelag Filip (POL)
  • 1/4de finale: 144/148 verloren tegen Wiener Nico (AUT)

Kools Jonathan (Compound Heren Senioren)

  • Kwalificaties: 674 punten (19de van de 41 deelnemers)
  • 1/24ste finale: BYE
  • 1/16de finale: 146-142 gewonnen tegen Wojtas Jan (POL)
  • 1/8ste finale: 143-147 verloren tegen Simonelli Alberto (ITA)

Ackx Enzo (Compound Heren Senioren)

  • Kwalificaties: 669 punten (25ste van de 42 deelnemers)
  • 1/24ste finale: 146-123 gewonnen tegen Gunnarsson Runar Thor (ISL)
  • 1/16de finale: 140-143 verloren tegen Achilie Ovidiu (ROU)

Berx Jordy (Compound Heren Senioren)

  • Kwalificaties: 656 punten (30ste van de 42 deelnemers)
  • 1/24ste finale: 138-136 gewonnen tegen Kuklinski Pawel (POL)
  • 1/16de finale: 139-145 gewonnen tegen Simonelli Alberto (ITA)

Prieels Sarah (Compound Dames Senioren)

  • Kwalificaties: 684 punten (3de van de 24 deelnemers)
  • 1/16de finale: BYE
  • 1/8ste finale: 135-132 gewonnen tegen Cristescu Claudia (ROU)
  • 1/4de finale: 139-141 verloren tegen Spano Viviana (ITA)

Meynen Degryse Saskia (Compound Dames Senioren)

  • Kwalificaties: 680 punten (5de van de 24 deelnemers)
  • 1/16de finale: BYE
  • 1/8ste finale: 138-140 verloren tegen Claesen Jessica (BEL)

Claesen Jessica (Compound Dames Senioren)

  • Kwalificaties: 642 punten (12de plaats van de 24 deelnemers)
  • 1/16de finale: 141-131 gewonnen tegen Huzar Ewa (POL)
  • 1/8ste finale: 140-138 gewonnen tegen Meynen Degryse Saskia (BEL)
  • 1/4de finale: 138-145 verloren tegen Diakova Viktoriia (UKR)

Recurve Mixed Team (Nico en Sophie)

  • Kwalificaties: 1227 punten (6de van 9 teams)
  • 1/8ste finale: BYE
  • 1/4de finale: 2-6 verloren van Estland

Compound Heren Team (Reginald, Jonathan, Enzo)

  • Kwalificaties: 2026 punten (3de van 8 teams)
  • 1/4de finale: 225-221 gewonnen van Luxemburg
  • 1/2de finale: 227-222 gewonnen van Oekraïne
  • Finale: 209-227 verloren tegen Italië (Zilveren Medaille)

Compound Dames Team (Sarah, Saskia, Jessica)

  • Kwalificaties: 2016 punten (2de plaats van 5 teams)
  • 1/4de finale: BYE
  • 1/2de finale: 218-225 verloren tegen Oekraïne

Compound Mixed Team (Reginald en Sarah)

  • Kwalificaties: 1367 punten (3de van 9 teams)
  • 1/8ste finale: BYE
  • 1/4de finale: 156-149 gewonnen van Estland
  • 1/2de finale: 154-152 gewonnen van Polen
  • Finale: 140-149 verloren tegen Italië (Zilveren Medaille)

Contactgegevens

Boomgaardstraat 22 bus 24
2600 Berchem
Belgie

Tel 03/286.07.79
Fax 03/286.58.17

© Handboogliga 2012 - 2014

Disclaimer
Beheer

Website by Brainlane