Volg ons op Facebook

Handboogschieten

Nieuwsoverzicht / Wereldkampioenschap Jeugd Rosario (Argentinië)

04/10/2017

Deze week vindt WK jeugd plaats te Rosario, Argentinië. De Belgische delegatie bestond uit 9 deelnemers (Adriaensen Ben, Carbonetti Theo, De Smedt Jarno, Frederickx Brend, Meynen Degryse Lena, Present Patricia, Roos Senna, Steynen Lotte, Vermeiren Ambroos) en 2 coaches (Francis Notenboom en Ronse Marc).

Hierbij een overzicht van hun prestaties op het toernooi:

  • Adriaensen Ben: Recurve Heren Junior
    • Kwalificaties: 27ste plaats - 638 punten
    • Eliminaties:
    • 1/48 ste finale - BYE
    • 1/24ste finale - Adriaensen Ben 5 vs Rasmussen (Denemarken) 6 - Uitgeschakeld
  • Carbonetti Theo: Recurve Cadet Heren
    • Kwalificaties: 102de plaats - 597 punten
    • Eliminaties:
    • 1/48ste finale - Carebonetti 0 vs Aoshima (Japan) 6 - Uitgeschakeld
  • De Smedt Jarno: Recurve Cadet Heren
    • Kwalificaties: 34ste plaats - 649 punten
    • Eliminaties:
    • 1/48ste finale - De Smedt 7 vs Ekim (Turkije) 3
    • 1/24 ste finale - De Smedt 3 vs Shabani (Iran) 7 - Uitgeschakeld
  • Frederickx Brend: Compound Junior Heren
    • Kwalificaties: 7de plaats - 684 punten
    • Eliminaties:
    • 1/24ste finale: Bye
    • 1/16e finale - Frederickx Brend 133 vs Meodic Stas (Slovenië)135 - Uitgeschakeld
  • Meynen Degryse Lena: Compound Junior Dames
    • Kwalificaties: 30ste plaats - 645 punten
    • Eliminaties:
    • 1/24ste finale - Meynen Degryse 136 (8) vs Horlock (Canada) 136 (7)
    • 1/16e finale - Moon Sarah (Groot Brittanië) 137 vs Meynen Degryse Lena 118 - Uitgeschakeld
    Present Patricia: Compound Junior Heren
    • Kwalificaties: 24ste plaats - 657 punten
    • Eliminaties:
    • 1/24ste finale: Bye
    • 1/16e finale - Hiwrale Mrinal Anil (India) 135 vs Present Patricia 134 - Uitgeschakeld
    Roos Senna: Recurve Cadet Heren
    • Kwalificaties: 49ste plaats - 642 punten
    • Eliminaties:
    • 1/48ste finale - Roos Senna 6 vs Reid Jacob 2
    • 1/24ste finale - Roos Senna 6 vs Tomatsu Daisuke (Japan) 2
    • 1/16e finale - Roose Senna 3 vs Tomatsu Daisuke 7 - Uitgeschakeld
    Steynen Lotte: Recurve Cadet Dames
    • Kwalificaties: 75ste plaats - 587 punten
    • Eliminaties:
    • 1/48ste finale - Steynen 6 vs Katsaiti (Griekenland) 5
    • 1/24ste finale - Steynen 0 vs Hillestad (Noorwegen) 6 - Uitgeschakeld
    Vermeiren Ambroos:Compound Junior Heren
    • Kwalificaties: 38ste plaats - 668 punten
    • Eliminaties:
    • 1/24ste finale - Vermeiren 137 vs Hamilton Dean (Groot - Brittannië) 135
    • 1/16e finale - Vermeiren Ambroos 118 vs Brent-Meek Reuben (Zuid-Afrika) 144 - Uitgeschakeld

U kan de volledige uitslag hier nog terug vinden: link uitslagen

Voor foto's kan u hier terecht: fotopagina

Contactgegevens

Boomgaardstraat 22 bus 24
2600 Berchem
Belgie

Tel 03/286.07.79
Fax 03/286.58.17

© Handboogliga 2012 - 2014

Disclaimer
Beheer

Website by Brainlane