Volg ons op Facebook

Handboogschieten

Nieuwsoverzicht / *Update* World Cup Shanghai 2019

07/05/2019

Afgelopen zondag vertrok onze Belgische delegatie richting het verre Shanghai (China) om deel te nemen aan de World Cup.

De Belgische delegatie is als volgt samengesteld:

  • Recurve heren team: Ben Adriaensen, Roos Senna en Jarno De Smedt
  • Compound heren team: Kools Jonathan, Kools Reginald en Brend Frederickx
  • Compound dames: Sarah Prieels
  • Omkadering: Francis Notenboom, Wittingham Allistair

Kwalificatie - Eliminaties

Recurve heren:

  • Ben Adriaensen:
    kwalificatie: 65ste plaats
    Eliminaties: 1/48ste verliest Ben tegen de Mongool Jantugs (48ste plaats) met 3 sets tegen 7.

  • Roos Senna
    kwalificatie: 79ste plaats
    Eliminaties: 1/48ste finale wint Senna met een set score van 6 - 4 tegen de Oostenrijker Andreas (34ste plaats).
  • De 1/24ste finale verliest Senna tegen de Chinees Shaoxuan met een setscore van 6-0.
  • Jarno De Smedt
  • kwalificatie: 63ste plaats
  • Eliminaties:Een spannende 1/48ste finale voor Jarno. Uiteindelijk beslissen 2 shoot offs in het voordeel van de Spanjaard Castro (50ste plaats).
  • Team
  • kwalificatie: 19de plaats
  • Eliminaties:1/12de verliezen onze recurveschutters tegen Bangladesh.

Compound heren:

  • Reginald Kools
    kwalificatie: 13de plaats
    Eliminaties:1/48 bye
  • 1/24 finale: winst tegen de Canadees Brehaut met een score van 141 tegen 140
  • 1/16de finale: winst tegen de Japanner Kazune met een score van 146 tegen 143
  • 1/8ste finale: verlies tegen de Koreaan met een knappe score van 147 tegen 150

  • Brend Frederickx
    kwalificatie: 11de plaats
    Eliminaties:1/48: bye
  • 1/24de finale: winst tegen de Rus Assim met een score 147 tegen 142.
  • 1/16de finale: winst tegen de Nieuw Zeelander Riku met een score van 145 tegen 142.
  • 1/8 finale: winst tegen de Brit James met een score van 144 tegen 144 (Shoot off schiet Brend X)
  • 1/4 finale: winst tegen de Maleisiër Jafar met een score van 145 tegen 143.
  • 1/2 finale: Opnieuw een ijzersterke score van 147 tegen de Turk Evren die 146 punten behaald.
  • In de gouden finale deze zaterdag neemt Brend het op tegen de Amerikaan Gellenthien Braden!
  • Jonathan Kools
  • kwalificatie:43ste plaats
  • Eliminaties: 1/48ste finale bye
  • 1/24ste finale: verliest tegen de Nieuw Zeelander Riku met een score van 141 tegen 143.
  • Team
  • kwalificatie:7de plaats
  • Eliminaties: 1/8ste finale: gewonnen België (232) - Thailand (262)
  • 1/4de finale: verloren België (229) - Korea (238)
  • Mixed team
  • kwalificatie: 4de plaats
    Eliminaties:1/12de finale: bye
  • 1/8ste finale: gewonnen België (153) - Rusland (152)
  • 1/4de finale: gewonnen België (156) - Nieuw-Zeeland (140)
  • 1/2 finale: gewonnen België (158) - Iran (155)
  • Gouden finale: zaterdag 7:50 Belgische tijd tegen USA

Compound dames:

  • Sarah Prieels
  • kwalificatie: 9de plaats
  • Eliminaties:1/24ste finale: bye
  • 1/16de finale verliest Sarah tegen de Maleisische Nurfatehah met een score van 143 tegen 144.

Alle resultaten: klik op deze link

Programma: klik op deze link

Contactgegevens

Vorselaarsebaan 60
2200 Herentals
Belgie
Tel 014/86.93.87

© Handboogliga 2018 - 2019

Disclaimer
Beheer

Website by Brainlane